| Cage | Steel |
|---|---|
| Separable | Yes |
| Clearance | C0,C2,C3,C4 |
| Precision | ABEC 3, ABEC 5, ABEC 7 |
| Vibration Level | V1 |
| Precision | ABEC 3, ABEC 5, ABEC 7 |
|---|---|
| Clearance | C0,C2,C3,C4 |
| Separable | Yes |
| Bore Type | Cylindrical Bore |
| Outer Diameter | 130~520mm |
| Bore Diameter | 60mm |
|---|---|
| Delivery | 7~45days |
| Seals Type | Sealed/2RS/2Z/ZZ |
| Separated | Unseparated |
| OD | 110mm |
| Matching Type | Universal Matching |
|---|---|
| Width | 12mm |
| Basic Dynamic Load Rating(Cr) | 9.12 KN |
| Clearance | C4、C3、C0 ,C2 |
| External Diameter | 68 Mm |
| Basic Dynamic Load Rating(Cr) | 77.0 KN |
|---|---|
| Grease Limiting Speed | 5000 Rpm |
| Inner Dimension | 40 Mm |
| Width | 23mm |
| Speed Of Grease Lubrication | 5000 R/min |
| G.W. | 0.024 KG |
|---|---|
| Speed Limit | High |
| Width | 9 Mm |
| Outer Diameter | 28 Mm |
| Material | Gcr15/Special Steel |
| Material | Gcr15/Special Steel |
|---|---|
| Outer Diameter | 26 Mm |
| Inner Diameter | 12 Mm |
| Speed Of Oil Lubrication | 6100 R/min |
| Load Direction | Thrust Load |
| Sealed | Yes |
|---|---|
| Inner Ring Width | 130mm |
| Precision Grade | ABEC 5, ABEC 7 |
| Precision Grade | P0、P6、P5、P4、P2 |
| Current Model | 1810251 |
| Width | 11mm |
|---|---|
| Main Market | Europe, Middle East,Africa,Latin America |
| Basic Static Load Rating(Cor) | 3.72 KN |
| Noise Standard | Zv1 Zv2 Zv3 Zv4 |
| Cr | 7.65 KN |
| Speed Of Grease Lubrication | 28000 R/min |
|---|---|
| Basic Static Load(Cor) | 380 KN |
| Grease Limiting Speed | 2800 Rpm |
| Width | 45mm |
| External Diameter | 200 Mm |