| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Seals Type | Sealed |
| Vibration Level | V1, V2, V3, V4 |
| Outer Diameter | 90mm |
| Width | 23 Mm |
| Width | 7 MM |
|---|---|
| Dimension | 4x14x7mm |
| Cor | 9.1 KN |
| Separable | Separable |
| Oil Lubricated Rotation Speed | 500 R/min |
| G.W. | 0.024 KG |
|---|---|
| Speed Limit | High |
| Width | 9 Mm |
| Outer Diameter | 28 Mm |
| Material | Gcr15/Special Steel |
| Speed Limit | High |
|---|---|
| ID | 10~750mm |
| Width | 1.984~315mm |
| Separable | Yes |
| Noise Level | Low |
| Dimension | 360*500*85mm |
|---|---|
| Inner Dimension | 360MM |
| Grease Lubricated Rotation Speed | 750 R/min |
| Outer Dimension | 500 MM |
| Width | 85MM |
| Seals | Sealed |
|---|---|
| Width | 95MM |
| Weight | 77.9KG |
| Cr | 2060kN |
| Grease Lubricated Rotation Speed | 600 R/min |
| Weight | 0.123 KG |
|---|---|
| Cr | 50 KN |
| Dimension | 30*52*16mm |
| Width | 16MM |
| Precision Grade | P0、P6、P5、P4、P2 |
| Oil Lubricated Rotation Speed | 500 R/min |
|---|---|
| Cr | 23.5kN |
| Inner Dimension | 8 MM |
| Separable | Separable |
| Width | 12 MM |
| Width | 9MM |
|---|---|
| Inner Dimension | 6MM |
| Oil Lubricated Rotation Speed | 500 R/min |
| Cor | 14 KN |
| Dimension | 6*16*9mm |
| Cor | 10200 KN |
|---|---|
| Seals | Open |
| Inner Dimension | 460 MM |
| Oil Lubricated Rotation Speed | ---- |
| Weight | 81 KG |