| Separable | Yes |
|---|---|
| Width | 20 Mm |
| Dimension | 30*62*20mm |
| Number Of Row | Single Row |
| Grease Lubricated Rotation Speed | 8500 R/min |
| Dimension | 30*62*16mm |
|---|---|
| Cage | Steel / Brass |
| Number Of Row | Single Row |
| Seals Type | Open |
| Separable | Yes |
| Vibration Level | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Separable | Yes |
| Outer Diameter | 62mm |
| Clearance | C5、C4、C3、C0 、C2 |
| Number Of Row | Single Row |
| Vibration Level | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Width | 11-80mm |
| Weight | 22.7kg |
| Cage | Steel Cage, Brass Cage, Nylon Cage |
| Service | OEM, Customized |
| Vibration Level | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Seals Type | Open, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Weight | 3.5-78.5kg |
| Internal Diameter | 90-2050mm |
| Outer Diameter | 140-360mm |
| Service | OEM, Customized |
|---|---|
| Number Of Row | Single Row, Double Row, Four Row |
| Lubrication | Oil Lubrication, Grease Lubrication |
| Material | GCr15SiMn, GCr15, Chrome Steel, Carbon Steel |
| Outer Diameter | 140-360mm |
| Service | OEM, Customized |
|---|---|
| Number Of Row | Single Row, Double Row, Four Row |
| Material | GCr15SiMn, GCr15, Chrome Steel, Carbon Steel |
| Outer Diameter | 35-420mm |
| Bore Diameter | 15-200mm |
| Bore Diameter | 15-200mm |
|---|---|
| Weight | 0.2-20kg |
| Width | 11-80mm |
| Number Of Row | Single Row, Double Row, Four Row |
| Vibration Level | V1, V2, V3, V4 |
| Lubrication | Oil Lubrication, Grease Lubrication |
|---|---|
| Clearance | C2, C3, C4, C5 |
| Weight | 0.2-20kg |
| Material | GCr15SiMn, GCr15, Chrome Steel, Carbon Steel |
| Service | OEM, Customized |
| Width | 11-80mm |
|---|---|
| Seals Type | Open, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Service | OEM, Customized |
| Lubrication | Oil Lubrication, Grease Lubrication |
| Cage | Steel Cage, Brass Cage, Nylon Cage |