| Precision Level | P6,P5,P4,P2 |
|---|---|
| N.W. | 0.035KG |
| Dimension | 33.91*19*11mm |
| Outer Diameter | 33.91mm |
| Clearance | C5 |
| Vibration Level | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Number Of Row | Single Row |
| Weight | 0.147kg |
| Width | 14mm |
| Material | Chrome Steel, Carbon Steel |
| Width | 12mm |
|---|---|
| Dimension | 17*40*12mm |
| Seals Type | Open |
| Separable | Yes |
| Weight | 0.06kg |
| Dimension | 15*35*11mm |
|---|---|
| Clearance | C5、C4、C3、C0 |
| Seals Type | Open |
| Service | Agent |
| Outer Diameter | 35mm |
| Weight | 17kg |
|---|---|
| Material | Chrome Steel, Carbon Steel |
| Outer Diameter | 260mm |
| Dimension | 260*170*90mm |
| Clearance | C5、C4、C3、C0 |
| Service | Agent |
|---|---|
| Material | Chrome Steel, Carbon Steel |
| Weight | 0.117kg |
| Cage | Steel Cage, Brass Cage, Nylon Cage |
| Seals Type | Open |
| Weight | 0.019kg |
|---|---|
| Material | Chrome Steel, Carbon Steel |
| Vibration Level | V1, V2, V3, V4 |
| Separable | Yes |
| Dimension | 6x16x28mm |
| Dimension | 50*80*23mm |
|---|---|
| Vibration Level | V1, V2, V3, V4 |
| Rated Static Load (Cor) | 72.6 KN |
| Inner Dimension | 50mm |
| Rated Dynamic Load(Cr) | 52.8 KN |
| Width | 18mm |
|---|---|
| Grease Lubricated Rotation Speed | 9100 R/min |
| Inner Dimension | 40mm |
| Clearance | C5、C4、C3、C0 、C2 |
| Outer Diameter | 68mm |
| Number Of Row | Single Row |
|---|---|
| Rated Dynamic Load(Cr) | 51.5 KN |
| Inner Dimension | 35mm |
| Material | Chrome Steel Gcr15 |
| Weight | 0.311kg |