| Service | Agent |
|---|---|
| Precision Level | P6,P5,P4,P2 |
| Outer Diameter | 33.91mm |
| Material | Chrome Steel, Carbon Steel |
| Dimension | 33.91*19*11mm |
| Material | Chrome Steel, Carbon Steel |
|---|---|
| Outer Diameter | 52mm |
| Vibration Level | V1, V2, V3, V4 |
| Weight | 0.216kg |
| Precision Level | P6,P5,P4,P2 |
| Number Of Row | Single Row |
|---|---|
| Precision Level | P4, P2 |
| Material | Chrome Steel Gcr15 |
| Vibration Level | V1, V2, V3, V4 |
| Seals Type | Open |
| Material | Chrome Steel Gcr15 |
|---|---|
| Clearance | C5、C4、C3、C0 、C2 |
| Cage | Steel / Brass |
| Width | 23mm |
| Rated Dynamic Load(Cr) | 53.4 KN |
| Service | OEM, Customized |
|---|---|
| Lubrication | Oil Lubrication, Grease Lubrication |
| Weight | 2.96-50.2kg |
| Seals Type | Open, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Vibration Level | V1, V2, V3, V4 |
| Width | 11-80mm |
|---|---|
| Vibration Level | V1, V2, V3, V4 |
| Lubrication | Oil Lubrication, Grease Lubrication |
| Precision Level | P0, P6, P5, P4 |
| Seals Type | Open, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Material | Chrome Steel, Carbon Steel |
|---|---|
| Separable | Yes |
| Service | Agent |
| Width | 12mm |
| Weight | 0.1kg |
| Precision Level | P6,P5,P4,P2 |
|---|---|
| Dimension | 20*52*21mm |
| Oil Lubrication | 14000 R/min |
| Cage | Steel Cage |
| Number Of Row | Single Row |
| Material | Chrome Steel |
|---|---|
| Number Of Row | Single Row |
| Clearance | C5、C4、C3、C0 |
| Seals Type | Open |
| Outer Diameter | 52mm |
| Dimension | 30*55*13mm |
|---|---|
| Precision Level | P6,P5,P4,P2 |
| Material | Chrome Steel |
| Number Of Row | Single Row |
| Seals Type | Open |