| Width | 18mm |
|---|---|
| Grease Lubricated Rotation Speed | 9100 R/min |
| Inner Dimension | 40mm |
| Clearance | C5、C4、C3、C0 、C2 |
| Outer Diameter | 68mm |
| Number Of Row | Single Row |
|---|---|
| Rated Dynamic Load(Cr) | 51.5 KN |
| Inner Dimension | 35mm |
| Material | Chrome Steel Gcr15 |
| Weight | 0.311kg |
| Separable | Yes |
|---|---|
| Cage | Steel / Brass |
| Seals Type | Open |
| Precision Level | P0、 P6 、P5、 P4 、P2 |
| Dimension | 75*130*25mm |
| Rated Static Load (Cor) | 152 KN |
|---|---|
| Number Of Row | Single Row |
| Oil Lubricated Rotation Speed | 4000 R/min |
| Model | 30213 |
| Separable | Yes |
| Material | Chrome Steel Gcr15 |
|---|---|
| Vibration Level | V1, V2, V3, V4 |
| Cage | Steel / Brass |
| Rated Dynamic Load(Cr) | 90.8 KN |
| Grease Lubricated Rotation Speed | 3800 R/min |
| Number Of Row | Single Row |
|---|---|
| Rated Static Load (Cor) | 53.0 KN |
| Material | Chrome Steel Gcr15 |
| Grease Lubricated Rotation Speed | 7000 R/min |
| Outer Diameter | 53.5mm |
| Number Of Row | Single Row |
|---|---|
| Grease Lubricated Rotation Speed | 6300 R/min |
| Inner Dimension | 40mm |
| Cage | Steel / Brass |
| Precision Level | P0、 P6 、P5、 P4 、P2 |
| Inner Dimension | 50mm |
|---|---|
| Width | 20mm |
| Vibration Level | V1, V2, V3, V4 |
| Number Of Row | Single Row |
| Oil Lubricated Rotation Speed | 7500 R/min |
| Dimension | 30*62*16mm |
|---|---|
| Rated Static Load (Cor) | 35.5 KN |
| Oil Lubricated Rotation Speed | 11000 R/min |
| Seals Type | Open |
| Vibration Level | V1, V2, V3, V4 |
| Separable | Yes |
|---|---|
| Cage | Steel / Brass |
| Oil Lubricated Rotation Speed | 11000 R/min |
| Width | 16mm |
| Grease Lubricated Rotation Speed | 8500 R/min |