| Separable | Yes |
|---|---|
| Number Of Row | Single Row |
| Seals Type | Open |
| Lubrication | Oil Lubrication, Grease Lubrication |
| Precision Level | P4, P2 |
| Precision Level | P4, P2 |
|---|---|
| Outer Diameter | 72mm |
| Seals Type | Open |
| Separable | Yes |
| Material | Chrome Steel Gcr15 |
| Vibration Level | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Width | 36mm |
| Separable | Yes |
| Rated Dynamic Load(Cr) | 89.7 KN |
| Material | Chrome Steel Gcr15 |
| Vibration Level | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Clearance | C5、C4、C3、C0 、C2 |
| Material | Chrome Steel Gcr15 |
| Outer Diameter | 150mm |
| Weight | 9.49kg |
| Inner Dimension | 17 Mm |
|---|---|
| Seals Type | Open, Z, ZZ, RS, 2RS |
| External Diameter | 40 Mm |
| Speed Of Oil Lubrication | 18000 R/min |
| Quality | High |
| Modle Number | 6203 |
|---|---|
| Seals | Open |
| Model No | 81226 TN |
| Cor | 4.78kN |
| Certifiexcavatorion | ISO 16949 |
| Material | Steel |
|---|---|
| Weight | 0.218~1375kg |
| Load Capacity | High |
| Vibration Resistance | High |
| Shock Resistance | High |
| Separable | Yes |
|---|---|
| Cage | Steel Cage, Brass Cage |
| Material | Chrome Steel, Carbon Steel |
| Outer Diameter | 47mm |
| Speed Of Oil Lubrication | 16000 R/MIN |
| Number Of Row | Single Row , Two Row |
|---|---|
| Separable | Yes |
| Speed Of Oil Lubrication | 16000 R/MIN |
| Dimension | 20*47*14mm |
| Clearance | C5、C4、C3、C0 |
| Outer Diameter | 240mm |
|---|---|
| Dimension | 120*240*80mm |
| Material | Chrome Steel Gcr15 |
| Vibration Level | V1, V2, V3, V4 |
| Lubrication | Oil Lubrication, Grease Lubrication |